Software na zakázku

Jako vlastník licence MS Office Developer jsem schopen vyrábět software (SW) rychle a tím také levně. Použití již jednou vyrobených komponent a složení je do podoby, která vyhovuje klientovi umožňuje vyrobit software na zakázku a přesně dle jeho přání a představ a zároveň rychle a s co možná největší úsporou práce a času. Jsem schopen nově vyrobený SW propojit s tím, co klient již vlastní a používá. Na zakázku vyrobím ekonomický, databázový a jiný SW.


Pokud cítíte potřebu něco ve své práci lépe organizovat, mít lepší přehled o některých skutečnostech nebo si myslíte, že děláte něco, co by za vás měl dělat počítač, zavolejte nebo napište a zjistíte, že změna v tomto ohledu nebude tak náročná, jak jste si představovali.

Rovněž je možné jakýkoliv již existující produkt upravit dle přání zákazníka. Například zaheslovat vstupy do databáze, přidat nebo změnit některé moduly, napojit na stávající např. účetní programy apod.

SW, který jsem doposud vyráběl potřeboval 10 až 40 hodin práce a to včetně pečlivého testování. Z toho vyplývá, že většina programů na zakázku bude stát od 3.000 do 12.000,- Kč.

Zadání probíhá po předběžném telefonickém rozhovoru, po kterém jsem již schopen zhruba odhadnout časové a finanční náklady. Samotnou specifikaci požadovaného programu mohu přijet zkonzultovat osobně, ale řadu zadání stačí předat e-mailem. Stačí jednoduše, jakýmkoliv způsobem vyjádřit co potřebujete. Na ostatní věci vás navedu a pomůžu vám. V podstatě se jedná o jednoduché otázky, na které potřebuji odpovědi a většinou vám navrhnu několik možností a vy si jen vyberete.

Zkuste realizovat své vlastní představy. Omezeni jste jen svou vlastní fantazií.